Zakład pogrzebowy znajduje dziwne, gumowe skrzepy krwi w ciałach zaszczepionych..

29.01.2022r

Dziwne, gumowe skrzepy krwi w ciałach „zaszczepionychRichard Hirschman, certyfikowany tanatoprakser (balsamista) i dyrektor zakładu pogrzebowego, dokonał szokującego odkrycia, które może pomóc zintensyfikować ogólnoświatowe wezwanie do zaprzestania wstrzykiwania ludziom „szczepionki” przeciwko COVID-19. W środę 26 stycznia 2022 r. udzielił wywiadu dr Jane Ruby na kanale „Dr. Jane Ruby Show” na platformie „Rumble”.

Hirschman powiedział, że widział „nienaturalne kombinacje skrzepów krwi z dziwnymi materiałami włóknistymi”, które całkowicie wypełniły układ naczyniowy i w pełni zatkały tętnice i żyły zmarłego. „Nie wiem, jak ktoś mógł żyć z czymś takim w środku”, powiedział, dodając, że nigdy nie widział w 20 letniej praktyce czegoś takiego jak te gumowate skrzepy krwi.

To nie są zwykłe skrzepy krwi, uważa Hirschman. Są połączone z długimi, żylastymi, białymi, elastycznymi strukturami, które można spłukać pod wodą. „Zazwyczaj skrzep krwi jest gładki. To krew, która jest skrzepnięta, ale kiedy ją ściskasz, dotykasz lub próbujesz ją podnieść, zazwyczaj się rozpada. Możesz ją ścisnąć między palcami i przywrócić krew do krwi. Ale ten biały, włóknisty materiał jest dość mocny, wcale nie jest słaby” – powiedział.

Według Hirschmana nienaturalne kombinacje skrzepów krwi zaczęły pojawiać się około sześć miesięcy po wprowadzeniu szczepionki – co ma dla niego sens, ponieważ powiedział, że „nie wyobraża sobie, żeby coś takiego wydarzyło się z dnia na dzień”.

Źródło oryginalne: naturanews