Wywiady! To jest zbrodnia przeciwko ludzkości! Nasi wrogowie to socjopaci i psychopaci! R. Fuellmich!

02.02.2022r – Wodarg MIAŻDŻY: Politycy zarządzają nami strachem przy pomocy wirusów, które są częścią sezonowej grypy!

Potrzeba  udowodnić i nagłośnić fakt, że wirus jest stworzony w laboratorium na co  numery patentowe  i szczepionki, były opatentowane na długo przed plandemią. Jest firma w USA, która zajmuje sie patentami i jest wywiad z Rainerem Fuellmichem, gdzie wszystko pięknie jest powiedziane. Wystarczy prześledzić scenariusz pandemiczny z Fundacji Rockefellera z 2010r i wszystko jest jasne, oni nie są wizjonerami, tylko psychopatami, którzy wszystko zaplanowali. Więc… !!!

https://banbye.pl/watch/v_XCO8jmCgBKdz

04.02.2022r – WSPANAŁY WYKŁAD,  ze wspaniałym człowiekiem, który zna temat od podszewki i nie boi się o tym głośno mówić!

Pan Füllmich podal na Telegramie, ze 5 lutego 2022 startuje z Grand Jury Proceeding. Announcement: Start of the Grand Jury Proceeding..

Nikt nigdy nie udowodnił nawet ćwierci jednego eksperymentu medycznego przeprowadzonego przez Niemców w latach 30-tych i 40-tych. Zero dowodu – poza magicznymi zeznaniami tych, którzy za swoje zeznania od 70 lat dostają po kilka tysięcy $ za ich kłamstwa. Paradoks polega na tym, że ci sami ludzi, którzy robili sąd kapturowy zwany „nurymbergą” to ci którzy teraz wymuszają siłowo „szczepienia”. Dysonans poznawczy jest out of the charts..

Potrzebny wywiad. Bardzo potrzebny!

Kliknij poniżej w link i Wysłuchaj !!

https://banbye.pl/watch/v_kqA-rs-2roOT

04.02.2022r – Dr Milewski OSTRO o „Lex Konfident”, smsach Horbana i upadku sanitaryzmu!

Nasuwa się pytanie: kim są lekarze pracujący w szpitalach ? W obliczu bezradności pacjenci boją się szpitali . Nawet jeśli przypłacą to życiem to przynajmniej wśród bliskich. Lekarze kompletnie stracili autorytet w społeczeństwie a tylko nieliczna garstka ma odwagę leczyć, mówić prawdę i przeciwstawiać się ignorowaniu nauki .


https://banbye.pl/watch/v_qAXAtImAxsbX