Przełom w sprawie COVID-19? Wyciekły ukrywane dane!

29.01.2022r

Wyciekły maile amerykańskich naukowców, świadczące o ingerencji ludzi w powstanie COVID-19.

  • Amerykańscy naukowcy w korespondencjach mailowych opisują jednoznacznie, że koronawirus nie mógł powstać ich zdaniem w naturalnym środowisku.

  • Naukowiec powiedział o COVID-19: „Po prostu nie mogę zrozumieć, jak można to osiągnąć w naturze”.

  • Podawane informacje publicznie, nie pokrywają się z ujawnionymi precyzyjnymi diagnozami.

COVID-19 powstał w laboratoriach?

Amerykańscy naukowcy w korespondencjach mailowych opisują jednoznacznie, że koronawirus nie mógł powstać ich zdaniem w naturalnym środowisku. Z rozmów, jakie ujawniono, wynika, że świadomie zatajano informacje na temat wirusa.

Naprawdę nie mogę wymyślić prawdopodobnego scenariusza naturalnego, w którym przechodzisz od wirusa nietoperza … do nCoV, w którym wstawiasz dokładnie cztery aminokwasy i 12 nukleotydów, które muszą być dodane dokładnie w tym samym czasie, aby uzyskać tę funkcję

– pisał w mailach Dr Robert Garry z Tulane’s School of Medicine.

Po prostu nie mogę zrozumieć, jak można to osiągnąć w naturze. 

Nie wspominaj o pochodzeniu laboratoryjnym, ponieważ to tylko doda paliwa spiskowcom

– dodał komentując Garry.

Teraz pojawiają się nowe pytania dotyczące tego, co amerykańscy naukowcy i federalni urzędnicy ds. zdrowia wiedzieli o pochodzeniu koronawirusa. I czy niektóre dowody zostały zatajone przed opinią publiczną.

Sprzeczności

Główny zastępca dyrektora NIAID (Narodowy Instytut Alergii i Chorób Zakaźnych) przekazał prof. Fauciemu, że oficjalnie podawane teorie o pochodzeniu koronawirusa mogą nie być zgodne z prawdą.

Dr Kristian Anderson, wybitny wirusolog z laboratorium Scripps, powiedział Fauci’emu 31 stycznia 2020 r., że „genom jest niezgodny z oczekiwaniami teorii ewolucji”, co wskazuje na produkcję syntetyczną.

Po tym, jak Fauci został poinformowany o obserwacjach Andersona, zorganizowano telekonferencję z dziesiątkami ekspertów wirusologów z całego świata

– podaje FoxNews

Inny badacz z laboratorium Scripps, dr Mike Farzan wątpi w powstanie wirusa w naturze. Inni naukowcy mają zdanie, że wirus powstał na targu rybnym w Wuhan. Ta teoria odbiega od faktów. Rynek został zamknięty i oczyszczony przez chińskie władze przed przeprowadzeniem pełnej analizy.

Zbliżam się do poglądu, że bardziej prawdopodobne jest pochodzenie naturalne. Ale podzielam twój pogląd, że potrzebne jest szybkie zebranie ekspertów w ramach budujących zaufanie. (WHO wydaje się naprawdę jedyną opcją), w przeciwnym razie głosy spisku szybko zdominują

– napisał ówczesny dyrektor National Institutes of Health Francis Collins.

 

Cztery dni później pięciu badaczy, którzy uczestniczyli w rozmowie, dokonało wstępnych ustaleń. Porzucając swoje wczesne prywatne przekonania, że ​​wirus był prawdopodobnie wynikiem wycieku z laboratorium. W artykule opublikowanym w Nature Medicine z 17 marca 2020 r. stwierdzono: „Nasza analiza wyraźnie pokazuje, że COVID nie jest konstruktem laboratoryjnym ani celowo zmanipulowanym wirusem”.

Obawy i wątpliwe dowody, o których dyskutowali eksperci zaledwie kilka miesięcy wcześniej, zupełnie ich nie uwzględniono w analizie.  Niejasne jest, jakie nowe dowody skłoniły do ​​zmiany opinii. Prywatne komunikaty pokazują, że różne projekty wysłano do Fauciego i Collinsa do zatwierdzeni

podaje FoxNews.

CIEKAWOSTKA: Wypowiedź szefa Pfizera dla Yahoo Finance 10.01.2022, DYREKTOR GENERALNY FIRMY PFIZER PRZYZNAJE: „WIEMY, ŻE DWIE DAWKI SZCZEPIONKI DAJĄ BARDZO OGRANICZONĄ!