PILNE !! Reiner Füllmich: „My, ludzie, zamierzamy położyć temu kres”

28.01.2022r
„Mamy międzynarodową grupę prawników, którzy wkrótce – prawdopodobnie do końca przyszłego tygodnia – rozpoczną postępowanie sądowe” – powiedział prawnik Reiner Füllmich na konferencji prasowej w Brukseli na początku tego tygodnia.
BRUKSELA
Briefing dla mediów został zwołany przez Children’s Health Defense Europe. „Będzie prawdziwy sędzia, będą prawdziwi prawnicy, prawdziwi biegli i prawdziwi świadkowie, którzy będą mówić o szkodach, jakie ponieśli w wyniku tych środków, zwłaszcza ciosów” – powiedział Füllmich.
Powiedział, że jest przekonany, że zeznania doprowadzą do oskarżenia „niebezpiecznych zbrodniarzy wojennych”. Co ważniejsze, prawda o tym, co dzieje się z ludźmi na świecie, wyjdzie na jaw, dodał. „My, ludzie, zamierzamy położyć temu kres. Nikt inny”.
I będziemy musieli odłączyć się od tego całkowicie skorumpowanego i przestępczego systemu i stworzyć nasz własny system, powiedział. ► „To już się dzieje.”
Füllmich wezwał wszystkich obywateli do pozbycia się globalistycznych struktur, które klika Davos wykorzystuje w desperackiej próbie zdobycia nad nami pełnej władzy. „Odwróć się od kryminalnej kliki Davos i jej marionetek i stwórz coś nowego, całkowicie niezależnego od tego zgniłego systemu”.
„Otrzymamy pomoc, ale musimy się spieszyć” – podkreślił prawnik. Jest przekonany, że postępowanie sądowe będzie „bardzo silnym katalizatorem”.
Bruksela Wittgenstein – Dr. Reiner Fuellmich – We the people will stop this…

freewm

29.01.2022r

Dr Reiner Fuellmich o postępach prac Międzynarodowej Komisji Śledczej ds. Koronawirusa – Napisy PL