💥 BAZA 1 💥

Konwój Wolności Polska, jest ogólnopolskim strajkiem pokojowym, odbędzie się w dniu 12 lutego 2022 godzina będzie ustalona z grupami lokalnymi. Organizatorzy nie mają zamiaru stworzenia paraliżu stolicy czy kraju.
Na konwój zapraszamy tiry, busy, samochody osobowe, ciągniki i maszyny rolnicze, motory, hulajnogi, rowery, bryczki i wszystko, co jeździ.
WSZYSTKICH!!!
Na telegramie znajdziecie grupy regionalne, gdzie zbierają się już kierowcy. Jeśli jakiejś grupy nie ma, stwórzcie ją i podajcie nam linka, do przypięcia.
Informacje: https://polski-konwoj-wolnosci.pl/
Zapraszamy wszystkich ludzi, wszystkich grup społecznych, kierowców, lekarzy, pielęgniarki, nauczycieli, rolników, górników i wszystkie pozostałe zawody. WSZYSTKICH, którzy czują się oszukani przez rządzących!
Nie zapraszamy obecnie działających liderów, mieliście swój czas. Ludzie Was nie chcą. Nie zapraszamy polityków, ani ludzi pracujących dla polityków! Straciliście zaufanie ZWYKŁYCH LUDZI!

POSTULATY:
1. Wycofanie wszystkich restrykcji covidowych i nieuzasadnionego stanu epidemii!
2. Negocjacja Pakietów Mobilności!
3. Nowy Ład WON!
Jeśli macie inne postulaty, przywieźcie je z sobą, wszyscy wybierzemy, co jest ważne.
Planujemy mniejsze konwoje, kto może przyjeżdża od 7.02.2022r. Główny Polski Konwój odbędzie się 12.02.2022r zostajemy do oporu. Szczegóły takie jak godziny wyjazdu i trasy są koordynowane przez grupy lokalne. Przypominamy kierowcom o przerwach, dlatego przyjedźcie wcześniej.
Na dzień dzisiejszy nie ma planu blokowania Warszawy, lub jakichkolwiek dróg. Nieprawdą jest, że przerwiemy dostawy żywności. Inne grupy sieją zamęt, którym jest chyba na rękę dzisiejsza sytuacja!
Organizatorem jest tylko i wyłącznie Krzysztof Trzepacz z kierowcami.
Główne i linki do oficjalnych grup i zrzutki: https://polski-konwoj-wolnosci.pl/
Wszystkie Kraje się organizują, ludzie wstają z kolan, kraj za krajem wygrywa.
MY TEŻ WYGRAMY!!!
Przygotowujemy miejsce spotkania, postoju, odpoczynku. Będzie o tym Live. Załatwiamy food trucki, ale mnóstwo osób zbiera jedzenie i napoje dla kierowców (niedługo powstanie do tego celu grupa na telegramie tu będzie podana: https://polski-konwoj-wolnosci.pl/ ) Będą toi-toi, nagłośnienie itp. Nocowanie w autach, nie jedziemy na wakacje. Prosimy aby kierowcy w większości przyjechali bez przyczep, kierowcy z termami niech je zabiorą, aby przybyłe osoby małymi autami (zabierzcie materace, śpiwory) mogli się w nich przespać.
Każda pomoc z Waszej strony się przyda. Zachęcamy na zasilanie zrzutki. Szukamy możliwości legalnego przyjmowania wpłat z zagranicy. Zrzutka w styczniu b.r. zablokowała tą opcję. Wszystkie pieniądze ze zbiórki zostaną publicznie rozliczone.
Na miejscu będzie mógł się wypowiedzieć każdy, kto ma coś mądrego do powiedzenia. Na miejscu będziemy wpisywać się do kolejki.
Szukamy grafików, informatyków, na wieczór może muzyków, zapasowego nagłośnienia, oświetlenia, generatorów prądu, osób do pomocy przy konwoju.
Czekamy na Wasze pomysły, to jest Wasz Konwój, prosimy aby na grupach Konwoju, rozmawiać o konwojach lokalnych i ich organizacji.
Pomóżcie zwiększyć zasięgi.
Udostępniajcie posty gdzie to tylko możliwe, zapraszajcie znajomych na grupy. Pamiętajcie, nikogo nie segregujemy.
Przypominam, że ważne informacje znajdziecie tutaj:
Zapraszamy na oficjalną grupę:
Strona internetowa:
https://polski-konwoj-wolnosci.pl/
Konwój Wolności Polska
https://t.me/PolskiKonwojWolnosciOficial Oraz na chat:
Ważne informacje są przypięte na górze.
https://t.me/KonwujWolnosciPolskaChat
FB:
https://www.facebook.com/groups/4893020590791355/?ref=share_group_link

Pomoc – Konwój wolności Polska
https://t.me/+cjktkd-AwTRkOTg0

Za inne grupy nie odpowiadamy

POLSKI-KONWOJ-WOLNOSCI.PL

Polski Konwój Wolności. Grupy Regionalne

Konwój Wolności – Podkarpackie
https://t.me/+kgum4paFIqszODVk
Konwój Wolności – Małopolska
https://t.me/+rsCwntGfoU41OTlk
Konwój Wolności – Górny Śląsk
https://t.me/KonwojSlask
Konwój Wolności – Warszawa
https://t.me/+mQe1grrHt0JmNWQ8
Konwój Wolności – Pomorze
https://t.me/+aWQdOCbwZKw3NzJk
Konwój Wolności – Zach-Pom.
https://t.me/+RpsKUcNUwbM5MmYy
Konwój Wolności – Poznań
https://t.me/+79vlrDgwxm4xZWY0
Konwój Wolności – Dolnośląskie
https://t.me/+bV1G8yEZT-EwOThk
Konwój Wolności Kujawsko-Pomorskie
https://t.me/+DkkDP_xYKR4zYzU8
Konwoj Wolności Warminsko-Mazurskie
https://t.me/+PwXEew0ukps1ZTQy
Konwój Wolności – Łódź
https://t.me/+v3G9y_XqiNQ2YTcy
Konwój Wolności – Lubuskie
https://t.me/KonwojLubuskie
Konwój Wolności – Lubelskie
https://t.me/KonwojLubelskie
Konwój Wolności – Świętokrzyskie
https://t.me/KonwojSwietokrzyskie                                     
 Konwój Wolności – Opolskie
https://t.me/KonwojOpolskie
Konwój Wolności – Podlaskie
https://t.me/KonwojPodlaskie
Konwój Wolności – Taksówkarze
https://www.facebook.com/groups/329315349207242/

Witaj, nazywam się Beth Ann Wright, prawniczka w Stanach Zjednoczonych. Z zainteresowaniem obserwowałem TruckersForFreedom. Tego wieczoru zobaczyłem wideo, które rzekomo przedstawia kanadyjskich funkcjonariuszy policji w Ottawie zajmujących paliwo od kierowców ciężarówek, opublikowane z sygnaturą czasową 18:35 CST przez Rebel News (w wiadomości przekazanej z kanału Covid Red Pills) w kanale TruckersForFreedom Telegram.

Ci kanadyjscy funkcjonariusze policji popełniają zbrodnie wojenne z naruszeniem KONWENCJI GENEWSKIEJ DOTYCZĄCEJ OCHRONY OSÓB CYWILNYCH W CZASIE WOJNY Z 12 SIERPNIA 1949, ARTYKUŁ 30 – STOSOWANIE DO OCHRONY WŁADZ I ORGANIZACJI POMOCY, AKAPIT 1. – PRAWO DO KOMUNIKACJI , 1. ZASADA, s. 174. Zob. także KONWENCJE GENEWSKIE Z 12 SIERPNIA 1949 KOMENTARZ, Jean S. PICTET, s. 213-215.
Kierowcy ciężarówek i inni członkowie społeczeństwa są „Osobami chronionymi” zgodnie z Artykułem 30 i mają „bezwzględne prawo” do „protestowania” między innymi i otrzymywania „pomocy materialnej” od „każdej organizacji, która może im pomóc”. Ponadto kanadyjskie siły policyjne mają obowiązek potwierdzający, że „Uprawnienia zatrzymujące lub okupacyjne [kanadyjska policja] ułatwią w jak największym stopniu odwiedziny osób chronionych przez przedstawicieli innych organizacji, których celem jest niesienie pomocy duchowej lub materialnej do takich osób” m.in. ID.
Dlatego kanadyjscy policjanci popełniają Zbrodnie Wojenne przeciwko Osobom Chronionym zgodnie z Konwencją Genewską 4, Artykuł 30, Ustęp 1, 1. Zasada poprzez zabieranie paliwa Osobom Chronionym. Kanadyjskiej policji zaleca się natychmiastowe zaprzestanie takich zbrodni wojennych. Osobom objętym ochroną zaleca się zachowanie spokoju; rejestrować nazwiska i wizerunki osób potencjalnie popełniających zbrodnie wojenne; i poproś o pomoc „Moce opiekuńcze”, czyli Globalny Sojusz Wojskowy. 

Beth Ann Wright, JD, OTR