HAGA: Lista 16 – tu sprawców oszustwa Covid-19 z zarzutami ICC!!

Sztuczka się skończyła: wykluczenie z życia publicznego osób, które domagają się prawa do autonomii cielesnej w odrzuceniu eksperymentalnego zastrzyku ( często bezprawnie) pod przymusem medycznym i szantażem z całkowitym pogwałceniem najbardziej podstawowych praw człowieka. Dlatego zostały złożone bardzo  zarzuty do Międzynarodowego Trybunału Karnego (MTK) przeciwko sprawcom. To 7 wniosków, które –  są bardzo poważne.

W imieniu „narodu Wielkiej Brytanii” 16 osób zostało oskarżonych o ludobójstwo, zbrodnie przeciwko ludzkości, zbrodnie wojenne i zbrodnie agresji.

Jednym z siedmiu wnioskodawców jest dr Michael Yeadon były wiceprezes i główny naukowiec ds. badań nad alergią i układem oddechowym w firmie Pfizer.

Zgodnie z zarzutem, 16 osób naruszyło Kodeks Norymberski oraz art. 6, 7, 8, 15, 21 i 53 Statutu Rzymskiego. Kodeks Norymberski ustanowił 10 standardów, których muszą przestrzegać lekarze przeprowadzając eksperymenty na ludziach.

MTK jest stałym, niezależnym sądem, który bada globalne zbrodnie i jest regulowany międzynarodowym traktatem znanym jako Statut Rzymski, który został ratyfikowany przez ponad 120 krajów, w tym Stany Zjednoczone. Ma prawo wkroczyć, gdy państwo członkowskie nie podejmie odpowiednich działań w celu postawienia przestępców przed wymiarem sprawiedliwości.

W sumie 16 oskarżonych wymienionych we wniosku sądowym to:

Dr Anthony Fauci, dyrektor NIAID

Dr Peter Daszak, prezes EcoHealth Alliance

Bill Gates

Melinda Gates

Albert Bourla, dyrektor generalny Pfizer

Stephane Bancel, dyrektor generalny Moderna

Pascal Soriot, dyrektor generalny AstraZeneca

Alex Gorsky, dyrektor generalny Johnson & Johnson

Tedros Adhanhom Ghebreyesus, dyrektor generalny WHO

Boris Johnson, brytyjski premier

Christopher Whitty, główny doradca medyczny Wielkiej Brytanii

Matthew Hancock, były brytyjski sekretarz stanu ds. zdrowia i opieki społecznej

, Lekarstwa i opieka zdrowotna, obecny brytyjski sekretarz stanu ds. zdrowia i opieki społecznej

June Raine , dyrektor naczelny ds. leków i produktów zdrowotnych w Wielkiej Brytanii

Dr Rajiv Shah, prezes Fundacji Rockefellera

Klaus Schwab, prezes Światowego Forum Ekonomicznego

„Wierzę, że [strzały przypominające Covid-19] zostaną użyte do uszkodzenia twojego zdrowia i prawdopodobnie zabiją cię. Nie widzę żadnej sensownej interpretacji poza poważną próbą masowej depopulacji” – ostrzegał Yeadon w wywiadzie dla Planet Lockdown opublikowanym w kwietniu 2021 roku.

Artykuł 6 Statutu Rzymskiego, który odnosi się do ludobójstwa, obejmuje następujące czyny: Zabijanie, powodowanie poważnych szkód fizycznych lub psychicznych, narzucanie środków mających na celu zmniejszenie płodności lub umyślne stwarzanie warunków życia w celu całkowitego lub częściowego zniszczenia. To ostatnie pociąga za sobą niszczenie przedsiębiorstw, transfer bogactwa poprzez narzucone blokady oraz uszkodzenie ludzkiego układu odpornościowego poprzez odmowę wczesnego leczenia, obowiązkowe maski, szantaż i przymus.

Skarga stwierdza, że „toczono tajną wojnę przeciwko narodowi Wielkiej Brytanii (i świata) poprzez wypuszczenie broni biologicznej SARS-Cov-2 i dodatkowej „szczepionek” do terapii genowej m-RNA broni biologicznej.

Akt oskarżenia obejmuje również akt oskarżenia o mens rea , tj. zamiar popełnienia przestępstwa, stwierdzający, że „członkowie rządu Wielkiej Brytanii i przywódcy międzynarodowi, przeciwko którym wnieśli ten pozew, świadomie pracują na rzecz tego globalnego programu depopulacji przez biologiczne broń znana jako SARS-Cov-2 i „szczepionki” mRNA są znane”.

Powodowie zażądali przeprowadzenia pełnego dochodzenia w sprawie śladów wodorotlenku grafenu w niektórych fiolkach, a także zabójstwa dr Andreasa Noacka, niemieckiego chemika i czołowego sksperta ds. grafenu. W swojej pracy doktorskiej Noack opisał przemianę tlenku grafenu w wodorotlenek grafenu.

23 listopada 2021 Noack wyjaśnił w filmie, czym jest wodorotlenek grafenu i jak nanostruktury wstrzykiwane do ludzkiego ciała działają jak „żyletki” w żyłach biorców „szczepionki”. 26 listopada 2021 r., zaledwie kilka godzin po ukazaniu się jego ostatniego filmu na temat tlenku grafenu i wodorotlenku grafenu, został znaleziony zamordowany.

W wywiadzie opublikowanym w FWM dr Reiner Fuellmich powiedział, że dostępne obecnie dane pokazują serię planowanych działań: „Z mojego punktu widzenia jako prawnika, istnieją niepodważalne dowody morderstwa z premedytacją”.

Początkowo skoncentrowany na ujawnianiu oszustw w testach PCR, komisja ma teraz dowody na to, że producenci szczepionek używali różnych numerów partii dawek do eksperymentowania z tolerancją progową tych eksperymentalnych substancji.

Dr Wolfgang Wodarg, były przewodniczący Zgromadzenia Parlamentarnego Komisji Zdrowia Rady Europy, powiedział, że istnieją na to „twarde dowody”. Wskazał na badania opublikowane pod koniec 2021 r., z których wynika, że zaledwie 5 procent partii stanowiło 100 procent nagłych zgonów.

Poniżej dwa Video – obudź się Polaku!

Przez 15 lat doradzał różnym rządom francuskim. Zobacz jego opinię na temat polityki szczepionkowej

ODMAWIAM PODDANIA SIĘ SZCZEPIENIU! Luc Montagnier – noblista w dziedzinie medycyny 16. 01. 2022r