Dr Reiner Fuellmich: „Najnowsza bomba na szczepionki covid rozmontuje Big Pharmę!”

Reiner Fuellmich, międzynarodowy prawnik, powiedział 31 grudnia, że najnowsza „bomba” dotycząca szczepionek przeciwko koronawirusowi ZUhan (COVID-19) rozmontuje firmy farmaceutyczne, które zgarnęły miliardy dolarów podczas pandemii.

W filmie zaprezentowanym przez Oval Media-Prevent Global Genocide i wyemitowanym na Brighteon.  Fuellmich rozmawiał z dr Wolfgangiem Wodargiem o najnowszych przełomowych odkryciach badacza Craiga Paardekoopera z Kingston University w Londynie.

Partie szczepionek oznaczone zmienną toksycznością!

Według Wodarga, niemieckiego lekarza i epidemiologa specjalizującego się w chorobach płuc i medycynie środowiskowej, dane z Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS) pokazują, że partie szczepionek są kolejno oznaczone zmienną toksycznością.

Dodał, że dane te są teraz przedmiotem wykresu statystycznego i udowodnią, że producenci szczepionki na COVID działali w sposób skoordynowany z zamiarem celowego zabijania i okaleczania osób, które otrzymały szczepionki.

„To nie szczepionki. Nie jest prawdą, że w każdej szczepionce znajduje się ta sama substancja. I mamy bardzo mocne dowody z partiami, które są różne, uformowane inaczej, mają inny efekt „- wyjaśnił Wodarg.

Wodarg zwrócił uwagę na losy w Stanach Zjednoczonych, gdzie nie było żadnych przypadków, podczas gdy inne partie wykazały, że wiele osób zginęło. Wyjaśnił, że w niektórych partiach widać, że coś się dzieje i tam właśnie widzisz przypadki toksyczności powodujące śmierć. Niemiecki lekarz dodał, że szczepionki Pfizer i Johnson & Johnson mają przerażającą kumulację przypadków w niektórych partiach.

Fuellmich podkreślił, że po udowodnieniu „intencji” nie ma immunitetu ani ochrony przed odpowiedzialnością za kogokolwiek lub jakąkolwiek organizację zaangażowaną w te zbrodnie przeciwko ludzkości.

„Jeśli spojrzysz na materiał dowodowy, jest więcej niż wystarczająco dużo dowodów. Bardzo niedawna prezentacja [byłego wiceprezesa Pfizera] dr Mike’a Yeadona pokazuje dokładnie, w jaki sposób wykorzystują te różne partie do przeprowadzenia eksperymentu w celu określenia rodzaju dawki potrzebnej do zabijania i okaleczania ludzi „- powiedział Fuellmich, który z powodzeniem oskarżył duże firmy, takie jak Volkswagen i Deutsche Bank.
„A to jest nieunikniony dowód premedytacji, a kiedy już masz premedytację, nie ma już dla nikogo odporności. Nawet w Stanach Zjednoczonych”
Szczepionki stworzone w celu zabicia tysięcy ludzi celowo

Wodarg powiedział, że szczepionki były zaplanowaną i niejasną próbą i zostały stworzone w celu celowego zabicia tysięcy ludzi.

Fuellmich dodał, że zostało to zrobione w skoordynowanym i zsynchronizowanym wysiłku, w którym Pfizer objął prowadzenie, a następnie Moderna i Johnson & Johnson. Zauważył, że wszystkie te firmy farmaceutyczne były świadome tej seryjnej masakry.

„To jest kwestia prawna. Ale dzięki temu [wykresowi] o wiele łatwiej jest każdemu prawnikowi na tym świecie wykazać intencję. Istnieje nieunikniony wniosek z tych wykresów „- powiedział Fuellmich. „Możesz zademonstrować intencję. Celowo używają różnych skoordynowanych ze sobą dawek, aby nie przeszkadzać sobie nawzajem, aby spróbować znaleźć to, co zabija najlepiej lub co najlepiej okalecza”

Dr Sam White, brytyjski lekarz, który został zawieszony przez National Health Service (NHS) w czerwcu 2021 r. za zgłaszanie obaw dotyczących bezpieczeństwa zastrzyku COVID, powiedział, że zrobiono wszystko, aby ukryć rzeczywiste liczby i że systemy raportowania nigdy nie były wystarczająco solidne, aby przeprowadzić bezpośrednie badanie kliniczne z milionów. nawet miliardy ludzi.

„Jeśli uda nam się udowodnić zamiar popełnienia przestępstwa, a nawet rażące zaniedbanie, nieumyślne spowodowanie śmierci, może się okazać, że ci, którzy zostali skrzywdzeni lub ci, którzy stracili ukochaną osobę, mogą faktycznie uzyskać jakąś formę odszkodowania” – powiedział White.

„W tej chwili jest to praktycznie niemożliwe w Wielkiej Brytanii i na całym świecie. I tak było w przypadku szczepionek przez długi, długi czas. To prawie niesamowite, że istnieje jakiś zsynchronizowany wysiłek. »

Fuellmich powiedział, że odkrycia będą miały ogromne implikacje prawne, gdy zostanie udowodnione, że szczepionki zostały celowo i celowo stworzone, aby zaszkodzić ludziom.

„Trzeba wyciągnąć wniosek prawny, a wniosek prawny jest jego intencją. A z jego intencji można uzyskać odszkodowania karne. Możesz przejść do 21 razy rzeczywiste obrażenia, które są dodawane do rzeczywistych obrażeń. W takich przypadkach myślę, że można pójść nawet tysiąc razy, ponieważ ci ludzie zostali tak ciężko ranni. Myślę, że to wystarczy, aby zdemontować cały sektor” – podsumował Fuellmich.

Obejrzyj poniższy film, PL – aby dowiedzieć się więcej