ATAKUJĄ POPULACJE ZABÓJCZYMI SERIAMI SZCZEPIONEK!!

18.09.2021r – TAK SIĘ TRAKTUJE LUDZI NA SORZE POHALAŃSKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W NOWYM TARGU!!

Pomimo ciężkiego stanu zdrowia nasza mama została tak bestialsko potraktowana na oddziale ratunkowym Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego w Nowym Targu. Proszę czytajcie, słuchajcie i udostępniajcie. To może dotknąć każdego z was, tego przemilczeć nie można. Nowotwór w stadium rozsiewu, zakrzepica żył głębokich, wodobrzusze, niedokrwistość III stopnia według WHO wymagająca przetoczenia krwi. Czy może być coś gorszego? Tak – trafić w tym stanie na Szpitalny Oddział Ratunkowy w Nowym Targu. Świadectwo naszej śp. Mamy w jaki sposób została potraktowana na tym oddziale. Mama pojechała w nadziei, że uzyska pomoc, wsparcie, odrobinę empatii, a dostała to o czym opowiada. Bez pytań o stan zdrowia o przyczynę mamy wyboru doktor zrobił co zrobił. Bo w tym momencie inne choroby się nie liczą. Liczy się tylko jedna….. a tak naprawdę najokrutniejszą, siejącą największe zniszczenie chorobą dzisiejszych czasów jest NIELUDZKOŚĆ!!!! Nawet u ludzi, którzy przysięgali przede wszystkim nie szkodzić.
27.01.2022r

W niniejszym skrócie audycji Alex Jones Show omawiane są wyniki sześciomiesięcznych badań dr. Michaela Yeadona (emerytowany dyrektor naukowy Pfizera) i innych badaczy analizujących państwowe i prywatne bazy danych pod kątem śmiertelności. Odkryli oni, że dostarczane przez Pfizera, Modernę i Jenssena (J&J) szczepionki przychodzą w partiach lub seriach. Pierwsza seria zawiera sól fizjologiczną, druga mutujący zastrzyk mRNA a trzecia jest zastrzykiem śmierci. Obywatele są z góry przypisywani do jednej z trzech serii. Wyniki tego trwającego eksperymentu są stale monitorowane przez producentów, świadomie od ponad roku mordujących obywateli całego świata.

pirsonplanet

Dr Pierre Kory, 23.01.2022 Waszyngton!

28.01.2022r – Amerykański prezydent Roosevelt powiedział kiedyś, nic w polityce nie dzieje się przypadkowo. Jeśli coś się wydarzyło, to możesz się założyć, że właśnie tak zostało to zaplanowane. Jeśli spojrzymy na to, co wydarzyło się w ciągu ostatniego półtora roku, to nabiera to zdanie charakteru szczególnie przerażającego. Czy to możliwe, że wszystko, czego doświadczyliśmy, było zaplanowane? – pyta Ernst Wolff. Wybitny Ekspert finansowy wyjaśnia, kto i dlaczego wywołał obecny kryzys. Ernst Wolff jest autorem wielu książek, dziennikarzem oraz wybitnym ekspertem do spraw finansów. Tłumaczenie Henryk Karnaus

31.01.2022r – TE SZCZEPIONKI TO TRUCIZNA – Prof. Luc Montagnier noblista z dziedziny medycyny!

03.02.2022r

Jan Pospieszalski ujawnia korespondencję z Andrzejem Horbanem! Lepiej późno niż wcale…

03.02.2022r SZWAJCARIA 😭
Protest na rzecz dzieci zabitych przez szczepionkę na COVID-19!