5G – Usunięty przez YouTube APEL DO LUDZKOŚCI

Raport oficerów armii francuskiej i bezpośredni wpływ 5G na zwiększanie zachorowalności na covid
*
Fragmenty:
Wnioski

Porażające nieścisłości i nie wyjaśnione luki odejmują ważność obecnej teorii
Zarządzanie „kryzysem” zdrowia wydaje się być pretekstem dla totalitarnego globalnego przejęcia
Totalitarne machinacje: zamiar narzucenia globalnej kryptowaluty, szczepionki z nano-chipami i podskórnego elektronicznego chipu
Istnieje ogromna korupcja w samym sercu WHO i najbardziej podłe intencje
W Covid-19 wplątane jest 5G, z elektromagnetycznym promieniowaniem, które bardzo nasiliło:
– patogeniczne działanie wirusa

– Prevotella bacterium, która nasiliła szok cytokinowy

Podobieństwo między uszkodzeniem płuc zaobserwowanym przez wszystkich lekarzy ostrego dyżuru i uszkodzeniami spowodowanymi przez broń elektromagnetyczną (plus ciągłe bóle głowy, zmęczenie, piekące wrażenie w płucach, zakrzepica, utrata wrażliwości na zapach i smak, również cytowane jako symptomy covid-19)
Zainstalowano wiele anten podczas zamknięcia miast i krajów; w tym czasie nie przejmowano się „zasadą ostrożności”, pomimo iż wszędzie głośno krzyczano, że obowiązuje
„Covid-19” jest biologiczna i elektromagnetyczna wojna wspieraną przez olbrzymia operację „dym-i-lustra”, która sieje dezorientację wśród pracowników szpitali i ich personelu
„Covid-19” może być przygotowaniami do dużo większej operacji na dużą skalę, połączoną z zasłonami dymnymi by zasłonić prowadzone na dużą skalę testy broni 5G- sa to pobudki kryminalne, którymi będziemy zajmować się później
Instalacje 5G, zarówno naziemne jak i w powietrzu (satelity Elona Muska na orbicie przyziemskiej) są najwidoczniej częścią tego planu „totalne wojny”
Jeremy K. Raines inżynier specjalista od pól elektromagnetycznych, donosi, że sygnały są używane przez ciało ludzkie by regulować jego procesy, i ostrzega, że zewnętrzne sygnały elektromagnetyczne mogą poważnie zaburzyć naturalny proces człowieka
Nie przeprowadzono żadnego śledztwa nad reakcją Ziemi na masowe użycie technologii 5G, pomimo iż ustalono, iż działalność przemysłowa (koplanie, wydobywanie paliw i gazu, geotermia) może wywoływać trzęsienia ziemi
Niecodzienne trzęsienia ziemi pojawiły się we Francji i gminy miejskie ogłosiły stan wyjątkowy

Rekomendacje

Grupa śledcza formalnie poleca utworzenie stałej grupy CBRN Study Group chemicznej, bilogicznej, radiacyjnej i nuklearnej) której celem będzie studiowanie biologicznych czynników i patologicznej elektromagnetycznej radiacji w celu przekazania populacjom środków ochrony przed możliwym szerokim użyciem technologii 5G, które gdy będą już w pełni działały na pełnej mocy, w sposób nieunikniony doprowadzą do rzeźni, szczególnie gdy zostaną połączone z patogenicznymi zastrzykami szczepionkowymi i sprejowaniem powietrza (chemtrails) substancjami zakłócającymi system hormonalny.

Dlatego, ponieważ śmierci spowodowane COVID-19 mogłyby być zwiększone przez 5G zwiększające patogeniczną moc wirusa, tak samo śmierci spowodowane przez nagły wzrost mocy anten 5G może być przypisane do Covid-19.
Zalecenia Grupy Śledczej dla zwykłych ludzi:

Rozwinąć własną autonomię:
– naturalne źródło wody blisko domu

– jedzenie

– ogród warzywny

– kurnik

– ule (jeśli możliwe)

– olejki, zielona glinka, kwercetyna

Nie poddawać się szczepieniu (francuskie i międzynarodowe prawo zabrania leczenia bez udzielenia pełnej informacji dla pacjenta i uzyskania jego zgody)
Trzymać się z daleka od instalacji 5G
Uważać na sprejowanie z powietrza (chemtrails)

Na temat 5G

5G jest polem elektromagnetycznym o o wiele większej mocy, niż widzieliśmy to wcześniej. Nie jest to tylko lepsza wersja 3G lub 4G, które same w sobie też są szkodliwe, lecz jest zupełnie nowym spektrum elektromagnetycznym, falami milimetrowymi, silniejszymi niż cokolwiek, co widzieliśmy wcześniej.

Ludzkie ciało to pole elektromagnetyczne.

Mózg komunikuje się z resztą ciała i wszystkimi komórkami poprzez informację, elektryczność. Gdy to pole elektromagnetyczne jest w stanie równowagi, jesteśmy zdrowi. Gdy jest w nierównowadze i dysharmonii, czujemy się źle, cierpimy na różne choroby, które manifestują się w formie tego, co nazywamy chorobami fizycznymi i psychicznymi.

Obecnie jesteśmy bombardowani 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu polami elektromagnetycznymi generowanymi przez technologię i Wifi. A czasie kwarantanny, narzuconej na całym świecie, anteny 5G były montowane w dużym tempie.

Każdy wzrost poziomów radiacji zawsze kończył się jakąś epidemią.

Lekarze i naukowcy z 41 krajów podpisali petycję nawołująca do zakazania 5G. Wpływ 5G na żywy organizm nie został należycie przebadany, w przeciwnym razie technologia ta nigdy nie ujrzałaby światła dnia. Satelity 5G napromieniowują każdy cm kwadratowy powierzchni Ziemi.

Niektórzy ludzie chcą, by to się działo, ponieważ chcą manipulować ludzkością. 5G zatruwa komórki; są zatruwane przez pole elektromagnetyczne. Komórki uwalniają egzosomy, a oni potem przetestują cię i powiedzą, że masz Covid-19.

Jakie miasto w Chinach jako pierwsze zainstalowało 5G, przed pojawieniem się tego „wirusa”? Wuhan. Miasto, które ma najwięcej anten 5G jest tym samym, w którym zaczęła się covidova pandemia.

Podczas Lockdown/Kwarantanny, anteny 5G są instalowane na całym świecie w straszliwym tempie, na złamanie karku!

Wszędzie na świecie anteny 5G są instalowane w dużych ilościach. In podczas gdy montowane są te wszystkie anteny, oczywiście ludzie nie mogą demonstrować, ponieważ mają areszt domowy.

Tydzień po tygodniu, Elon Musk (chora osoba- jest w pełni świadomy, dlaczego instalowane jest 5G) wysyła coraz więcej satelit na orbitę okołoziemską, które będą dalej napromieniowywać ziemie 5G. Jego celem jest wysłanie 42 tysięcy takich satelit. Astronomowie nie mogą już obserwować nocnego nieba. Elon dostał pozwolenie na zainstalowanie 1,5 miliona naziemnych anten (stacji ziemskich?) w Ameryce, które będą łączyły się z satelitami poprzez pola elektromagnetyczne. Tworzy właśnie rozszerzona rzeczywistość dzięki technologii 5G- nazywa ją „inteligentną siecią”.

Ci ludzie tworzą właśnie pępowinę, dzięki której ludzki umysł zostanie przejęty przez sztuczną inteligencję. I podają nawet rok, w którym to się zacznie na dobre: 2030.